Sesja ABUSE HOLD jest sesją na ciało gdzie w dosłownym otuleniu dotyku ciało pozbywa się i rozpuszcza cały ładunek związany z nadużyciem. Sesję wykonuje się w ubraniu w wygodnej pozycji leżącej.

 

Sesja ABUSE HOLD to sesja dwuetapowa. Przed pierwszą sesją  w gabinecie należy wysłuchać minimum 22 razy (lub tak jak wiesz ile potrzebuje Twoje ciało) nagrania GAREGO DOUGLASA (może być ono zapętlone i włączone również na noc) następnie sesja ABUSE HOLD w gabinecie.

 

Sesja ABUSE HOLD poprzedzona jest kilkoma punktami Access Bars. 

850 zł 

  2 h

Sesja indywidualna

Zarezerwuj termin online

Przemoc może mieć charakter fizyczny, emocjonalny, seksualny, psychiczny, finansowy.

 

Może też przybrać formę znęcania się nad sobą, okaleczania jak i innych form. Faktem jest, że przemoc jest bardziej zróżnicowana i powszechna, niż nam się wydaje. Wielu z nas doświadczyło w życiu różnego rodzaju przemocy. Możemy następnie zinternalizować to wszystko i w ten sposób zachowywać się do siebie jak i do dzieci. Puki nadużycie nie będzie  zauważone cykl będzie powielany i będzie trwał.

 

Przemoc pozostaje w Twoim ciele, świadomości oraz pamięci komórkowej. I może wydawać się, że jeśli wydarzyło się w dalekiej przeszłości, zostało zapomniane. Nic bardziej mylnego. Nasze ciała pamiętają wszystko, łącznie z okresem prenatalnym.

Być może nie pomyślałeś w ten sposób ale nadużycie jest również wtedy kiedy byłeś przymuszany chociażby do zjedzenia większej ilości jedzenia niż potrzebujesz.

 

ABUSE HOLD to niesamowity proces pracy z ciałem zwany USUWANIE NADUŻYĆ Z CIAŁA. Pozwala uwolnić się od  wszystkiego, z łatwością przerwać cykl molestowania i to znacznie szybciej i całkowicie niż cokolwiek innego, z czym kiedykolwiek się spotkałeś w bardzo delikatny sposób.  To głęboko pielęgnująca i relaksująca sesja, wyciszająca ciało i uwalniająca z niej pamięć komórkową każdego nadużycia, tak aby zrzucić cały ciężar noszący w ciele. Ten ciężar może przeistaczać się w  poczucie niskiej wartości, lęk, strach, okaleczanie, brak chęci do życia, głęboka depresja, problemy ze zbliżeniem fizycznym do drugiej osoby oraz wiele innych.

Sesja Nadużycie ciała

Sesja polega na uwolnieniu ładunku blokującego z ciała zwierzaka za pomocą delikatnego dotyku. Często też zwierzęta podczas sesji zasypiają

k.staszewska88@gmail.com

+48 605 457 583

RETURN SPA, Ul. Tokarska 6, 80-888 Gdańsk

Zarezerwuj termin online

Polityka prywatności

Kontakt

Zarezerwuj termin

Wykreowane przez: Kobieca energia w biznesie