Wykreowane przez: Kobieca energia w biznesie

Zarezerwuj termin

Kontakt

Polityka prywatności

Terapeuta holistyczny Gdańsk

Zarezerwuj termin

Access Facelift® 

Jest to niezwykle energetyczny proces mający na celu obudzenie i wywołanie w całym ciele generatywnych energii młodości. 

To sesja, która w naturalny sposób przywraca młodszy wygląd i lepsze samopoczucie. Facelift sprawia, że ciało naprawdę zaczyna się zmieniać. Nie tylko twarz, która zaczyna młodnieć ale i nasze ciało zaczyna młodnieć.

 

Mamy więcej energii, poprawia się jakość snu oraz odmładzamy narządy wewnętrzne. Mamy również więcej pewności siebie.

 

To proces dla wszystkich, którzy nie potrafią obudzić się z zimowego snu, mają trudność w podjęciu aktywności fizycznej oraz są chronicznie zmęczeni, znudzeni. Pomocny przy menopauzie oraz wszelkich problemach hormonalnych. Ta sesja ma na celu wydobycie piękna z głębi nas. ” WYGLĄDASZ JAK MILION DOLARÓW ” – tak właśnie będziesz czuć się po tych sesjach i będziesz tym emanować.

 

Podczas sesji rozpuszczamy osądy, punkty widzenia i projekcje na temat tego czym jest starzenie się, starość oraz wszelkie osądy na temat ciała i zdrowia. Sesja skupia się na zaproszeniu szczęścia do ciała fizycznego oraz ukochaniu ciała tak aby pracowało z nami generując nowe możliwości.

 

 To proces UWALNIANIA i ODŻYWIANIA CIAŁA.

 

Access FACELIFT® to sesja ukochania siebie, pokochania swojego ciała i całej wspaniałości siebie. To pozwolenie ciału na bycie idealnym takim jakie jest. To proces dla każdego kto oddalił się od siebie i nie uznawał swojego ciała. Przywracamy tu świadomość ciała Pozwalamy sobie na radość w ciele.

Zarezerwuj termin

PRZED

PO

Podczas sesji pracujemy z 32 energiami za pomocą delikatnego i kojącego dotyku w okolicę górnych partii ciała ale i nie tylko. Dzięki skupieniu na ciele, czujemy je bardziej co sprawia że jednoczymy się z sobą. Proces ten jest niesamowicie potrzebny w obecnych czasach ponieważ nasze ciała potrzebują i wołają o danie im dotyku, uwagi i relaksu

 

Za pomocą sesji Access FACELIFT® możemy widocznie ujędrnić i wygładzić skórę, podnieść i powiększyć piersi, przyspieszyć wzrost włosów, absolutnie odmłodnieć i zmienić kształty.

 

 

Czy jesteś gotów podarować coś tak pięknego swojemu ciału?

 

 

Pokochaj siebie, pokochaj swoje ciało. Jesteście jednością.

 

 

3-10 sesji kontynuuje proces odmłodzenia i tworzy efekty, które przenikają inne obszary ciała

20 sesji daje trwałe rezultaty, dzięki którym organizm ma zupełnie inne podejście do procesów starzenia

 

 

 

Cena:

1 sesja  -   ~ 90 minut / 300 pln

Czas sesji jest indywidualny przeciętnie trwa od 60 minut do 90 minut