Zarezerwuj termin

Kontakt

Polityka prywatności

Access Bars Gdańsk

Access Bars®

Access Bars® to energetyczny proces uwalniający od przekonań-blokad, nagromadzonych punktów widzenia, decyzji.

 

Sesja Access Bars® otwiera nowe możliwości, otwiera na obfitość oraz uczy ciało otrzymywania. Już za pomocą jednej sesji możemy odmienić dosłownie całe życie!

 

Podczas sesji uwalniamy napięcie z 32 punktów energetycznych Bars znajdujących się na głowie w których utrwaliły się przekonania oraz programy mentalne powodujące blokady. Ograniczają naszą zdolność do kreowania rzeczywistości. Uwolnienie ładunku umożliwia umysłowi oczyszczenie z niepotrzebnych wzorców co powoduje, że zaczynamy inaczej funkcjonować. “Opróżniony” punkt przestaje stanowić barierę w przepływie energii. Pod wpływem uwalniania nagromadzonych napięć, pojawia się trzeźwość umysłu (także w przypadku zażywania leków psychotropowych).

Organizm ma więcej energii i siły do działania, wzrasta odporność na stres i choroby.W skrócie resetujemy umysł i wyrzucamy niepotrzebne śmieci i wirusy.

 

Sesja Bars® wpływa pozytywnie przede wszystkim na samopoczucie i przekonanie o własnych możliwościach. Pomaga wyjść z depresji, dołków, stanów lękowych i problemów, podjąć ważne decyzje, zmienić to, co wymagało zmiany (często od dawna). Pozytywne efekty pojawiają się w wielu obszarach: finansowym, kreatywności, szczęścia, zdrowia, seksualności, komunikacji, radości z życia, wdzięczności.

 

Badania przeprowadzone w 2017r. potwierdziły pozytywne działanie sesji na zmniejszenie stresu, bezsenności oraz zaburzeń emocjonalnych i psychicznych, poprawę koherencji pracy serca oraz zwiększenie liczby połączeń neuronowych w mózgu. Sesja Bars® została zatwierdzona i otrzymała Międzynarodowy Certyfikat Terapii Manualnych Ciała w Stanach Zjednoczonych (NationalCertification Board for TherapeuticMassage and Bodywork - NCBTMB).

Czego możesz się spodziewać po sesji Access Bars :

– uwolnienia od napięć oraz gonitwy myśli

– zwiększenia pewność siebie i radość z życia

– łatwość i zdolność podejmowania decyzji i zmian w życiu

– zwiększenia koncentracji i możliwości intelektualnych

– wzmacniają umiejętność radzenia sobie z trudnymi emocjami– ABSOLUTNIE NIEOGRANICZONYCH MOŻLIWOŚCI !!!

 

DODATKOWO MOŻEMY WZMOCNIĆ SESJĘ ACCESS BARS® SESJĄ WSPIERAJĄCĄ

 

 

Sesje wspierające to sesje werbalne pomagające w procesie zmiany. Bez oceny i bez osądu. Pokazujące inny i ciekawy punkt widzenia na “problem”. Pozwalają ukazać go w zupełnie innym świetle. Pomagają w dostępie do świadomości a dzięki pytaniom pozwolą na uzyskanie dostępu do wszelkich odpowiedzi .

Świadomość obejmuje wszystko i wszystkich i nie osądza niczego i nikogo.

 

 

Czy jesteś gotowy, aby poszerzyć poziom dostępnych wyborów i możliwości?

 

 

Badanie Terrie Hope w zaburzeniach lęku i depresji

 

Abstrakt

Lęk i depresja to powszechnie występujące zaburzenia, które powodują ludzkie cierpienie. Konsekwencje dla jednostki obejmują zwiększone wykorzystanie opieki zdrowotnej, niepełnosprawność i spadek dochodów; Przy obecnym występowaniu depresja wpływa również na globalny wynik gospodarczy. Access Bars, nieinwazyjna technika terapii energetycznej, została oceniona pod kątem jej wpływu na lęk i depresję przy użyciu zarówno subiektywnych samoopisów, jak i obiektywnych pomiarów skanowania mózgu.

Metody:

Uczestnicy, N = 7, w wieku 25–68 lat, byli oceniani jako mający łagodny do ciężkiego lęk i / lub depresję. Metodami oceny były standaryzowane miary samoopisowe: Inwentarz Lęku Becka (BAI), Inwentarz Depresji Becka – II (BDI II), Inwentarz Stanu Lęku i Cechy (STAI) oraz Skala stanu i depresji stanu Maryland (MTSD). Dane z elektroencefalogramu (EEG) zebrano do obiektywnej analizy funkcji mózgu za pomocą QEEG i sLORETA. Oceny dokonano przed jedną 90-minutową sesją Access Bars i bezpośrednio po sesji. Wszyscy uczestnicy uzyskali pozytywny wynik testu na niepokój jako cechę.

Wyniki:

Niższe wyniki odnotowano we wszystkich pomiarach samo opisowych po sesji. Średnie wyniki BAI spadły z 23,3 do 3,6 (–84,7%), p = 0,004. Średnie wyniki BDI II spadły z 22,3 do 3,9 (–82,7%), p = 0,02. Średnia STAI-S (State) spadła z 38,9 do 25,9 (–33,5%), p = 0,027. Średnie MTSD-S (stan) zostały zmniejszone z 23,6 do 4,7 (–80%), p = 0,015. Mapy mózgu uzyskane na podstawie wyników QEEG pokazały znaczące zmiany w pasmach częstotliwości od 6 Hz (theta) do 21 Hz (beta). Te pasma częstotliwości w wynikach przed testowych wykazywały skrajne wartości od –3 do –1 odchyleń standardowych (SD) poniżej normy i zmieniały się w kierunku normy w wynikach po teście. QEEG FFT (Fast Fourier Transform) Spójność Z Score w sparowanych testach t wykazała poprawę spójności QEEG, p <0,05.

Wniosek:

Leczenie Access Bars wiązało się ze znacznym zmniejszeniem nasilenia objawów lęku i depresji oraz wzrostem koherencji EEG. Wyniki te sugerują, że Access Bars może być przydatny w leczeniu lęku i depresji.

 

 

 

Twoja inwestycja w siebie:

1 sesja  -  ~ 90 minut / 270 pln

Czas sesji jest indywidualny przeciętnie trwa od 60 minut do 90 minut

 

 

Access Bars Gdańsk
Access Bars Gdańsk

Przed sesją Access Bars®

Po sesji Access Bars®

Jasny błękit - optymalnie albo normalnie

Ciemny błękit - utrudniona regulacja

Czarny - zablokowany 

Czerwony - czynna toksyczność

Żółty - stymulowany stan zapalny

Zarezerwuj termin

Każde 10 pln z Waszej sesji przeznaczam na Fundację Pomagamy Nie Ziewamy.

 

Jak może być jeszcze lepiej ? 

 

Jeśli i Ty chcesz zostać wolontariuszem lub wspomóc odwiedź stronę fundacji: 

 

 

Fundacja