Wykreowane przez: Kobieca energia w biznesie

Zarezerwuj termin

Kontakt

Polityka prywatności

Terapeuta holistyczny Gdańsk

Zarezerwuj termin

Kim jestem ?

 

Facylitatorem Access Consciousness®, szkoleniowcem oraz terapeutką holistyczną z 15 letnim doświadczeniem.

Od zawsze czułam, że istnieje coś więcej i że nie ma rzeczy niemożliwych. 

Podróżując po świecie, poznając różne ścieżki rozwojowe poznałam Access Consciousness®, który stał się nie tylko ścieżką zawodową ale stylem życia.

Zarażać uśmiechem i radością- to chciałam pokazywać od zawsze !

O zawsze słyszałam, że życie jest trudne i ciężkie ALE NIGDY NIE WIERZYŁAM, ŻE TO JEST PRAWDA. Na szczęście moja determinacja w poszukiwaniu mojej prawdy doprowadziła mnie do tego gdzie jestem dziś. A jestem szczęśliwą i spełniającą się  kobietą.

To czym zajmuję się na co dzień to prowadzenie sesji Access Bars, Facelift, Body, sesji rozwojowych , warsztatów Access oraz prowadzenie holistycznego SPA w Gdańsku, gdzie również można mnie zobaczyć jako terapeutka pracując manualnie z ciałem. 

Po wielu latach połączyłam kilka najbardziej efektywnych według mnie technik, tworząc autorski masaż intuicyjny (tu chciałabym aby po najechaniu na masaz intuicyjny mozna bylo przekierować sie na opis jego ).

Tylko pracując na poziomie pamięci komórkowej ciała, duszy i umysłu jednocześnie jesteśmy w stanie uwolnić zakorzenione w ciele oraz systemie psychosomatycznym ,blokady oraz emocje w skuteczny sposób.

W taki sposób pracuję.

Każda osoba w moim gabinecie jest indywidualnością. Słuchając ciała otrzymuję informację o tym czego potrzebuje.

 

Jako facylitator wspomagam w zmianie, samorozwoju oraz przeprowadzam warsztaty dzięki którym życie innych zaczyna być takie o jakim zawsze marzyli. To warsztaty uwalniania blokad i przekonań, zmiany postrzegania i niesamowitej transformacji. To warsztaty dzięki którym uwolnisz potencjał siebie. I to na prawdę może być proste !

 

 

Zapraszam Cię na indywidualne sesje do mojego gabinetu w ReturnSPA Gdańsk w hotelu Hanza****. To magiczne miejsce które stworzyłam razem z moimi terapeutami abyś odnalazł balans ,spokój i otworzył się na możliwości Twojej zmiany.

 

Uwolnij swój potencjał i doświadczaj życia w pełni !

Zarezerwuj termin sesji