Zarezerwuj termin

Kontakt

Polityka prywatności

 
Trafiłeś tu nie przez przypadek, bo ja wiem już że one nie istnieją, a wszystko jest wynikiem naszej kreacji. Od zawsze wiedziałam że jest coś więcej.
Coś niewytłumaczalnego, coś ponad to co widzimy. Po latach poszukiwań różnych ścieżek rozwoju, znalazłam Access Consciousness®.
 
Czym jest Access Consciousness®?
 
Jest dostępem do świadomości, jest wyborem i możliwością. To narzędzia umożliwiające zmianę. Nie ważne w jakim momencie życia jesteś teraz. Jeżeli czujesz w tym ciężkość, blokadę, wiem że możesz to zmienić, wiem że ograniczenia istnieją tylko w naszej głowie. A dzięki narzędziom Access Consciousness® zmiana jest zawsze możliwa. Nie musi być wcale to być trudna i ciężka droga. Może być łatwa bo to tylko wybór. Kiedy już go dokonasz wszystko zacznie się zmieniać. Jesteś energią.
 
   Połóż ręce na swoim sercu.
   Bije? 
      ~TAK
   To oznacza ze płynie w nim życie- energia.
 
Być może pojawi się zwątpienie w to, ale od zawsze jesteś energią. To fizyka kwantowa. Nic nadzwyczajnego a jednak trudne do uwierzenia. Być może dlatego, że od zawsze mówiono nam że zmiana jest trudna i ciężka. Dziś już wiem że wszystko możesz zmienić w nanosekundę. Ja wiedziałam to od zawsze, a dziś mam 33 lata i pracuje już z tym świadomie, wiedząc że otrzymujesz to o co prosisz.
Każdy z nas ma jakieś doświadczenia i swoją drogę, ale tylko wybór może zmienić to w jaki sposób chcesz na to patrzeć czy jak na karę czy jednak jak na doświadczenie.
 
ŻYCIE to doświadczanie i wcale nie musi kojarzyć się z bolem i cierpieniem. Możesz to zmienić. To w Tobie jest ta moc. Z pomocą fizyki kwantowej oraz za pomocą narzędzi Access Consciousness® chce Ci to pokazać. A jako facylitator przeprowadzę Cię przez zmianę. Chociaż myślisz może że jest ona nie do pokonania. Nie ważne czy są to trudności materialne, finansowe czy uczuciowe. Możesz to zmienić. Jako terapeuta holistyczna i facylitator pokazuje ludziom możliwości i lekkość w ich wyborach.
 
Sesje Access Consciousness® uwalniają od wszystkich blokad, przekonań, schematów oraz uzdrawiają ciało fizyczne i duszę.
Czy ta zmiana jest możliwa?
Wybierz a wtedy zacznie się zmieniać wszystko to co stanowiło mur i przeszkodę w dotychczasowym życiu. Możesz żyć życiem o jakim.zawsze marzyłeś. Z pełną świadomością mogę Ci o tym  zapewnić. 
Ale wybór należy do Ciebie!
 

Cześć mam na imię Kasia

Zaufaj! Jesteś częścią tego świata a Wszechświat zawsze jest po Twojej stronie.

Ufność, że wszystko ma swój sens, da Ci wiarę w możliwości i moc, którą masz w sobie.

Dziś już wiem, że nic ani nikt nie ma wpływu na jakość naszego życia. Ani warunki polityczne, geograficzne ani nawet uwarunkowania genetyczne. Jedyne co ma na nas wpływ to siła naszego umysłu. Zanim coś powstało musiało zostać zaprojektowane w głowie. Jak wiele ograniczeń masz dziś aby nie kreować swojego życia w sposób taki jaki chcesz aby wyglądało. Pomogę Ci w tym. Bo moja rola jest pokazać Ci że to TY masz moc. Pomimo tego co przeszedłeś... to już przeszłości. I choć miała ona na Ciebie wpływ, możesz zmień swoje postrzeganie a zarazem swoje życie. Gotów?

 

Uwalniając się od ciężkości w swoim życiu i od przekonań tak naprawdę masz czystą kartkę i to od Ciebie zależy jakich kolorów użyjesz.

Opuść przeszłość, podążaj za przyszłością  ~ 

Zostaw zimno, poczuj ciepło  ~ 

Zostaw stare, obejmij nowe  ~ 

Opuść ląd, podróżuj po oceanie

 

Rozpocznij przygodę, rozpocznij podróż  ~  

Znajdź przyjaciół, rozwiń związek   ~ 

Nie bój się dziczy  ~ 

Obejmij ich jak przyjaciela 

 

~  Żyj pełnią życia  ~