14 marca 2022

Co to jest EMT?

 EMT energetyczna manualna terapia to wyjątkowa i niesamowita możliwość manualnej pracy z ciałem przez powięzi opracowana przez dr Glenę Rice z USA.
Ciała są niesamowitym darem i mają dla nas wiele mądrości i informacji.
Im więcej ćwiczymy z ciałami tym więcej uczymy się od niego i otrzymujemy więcej świadomości cała. Dzięki pozwoleniu sobie na otrzymywanie informacji z ciała jesteśmy w stanie uzdrawiać ciało.
 
Praca na powięzi daje ciału pozwolenie na wyeliminowanie ograniczeń i dolegliwości oraz tworzenia zmian.
Podczas sesji EMT ciało jest pielęgnowane, wspomagane i otrzymuje pozwolenie na rozwijanie swojej dynamicznej, zmiennej powięzi aż do poziomu komórkowego.
EMT to sesje uwalniania powięzi .W nich znajduje się cały ładunek energetyczny. Narząd powięziowy jest systemem tensegrity (integralności napięciowej) lub systemem pływającej kompresji.
Jak opisał to Buckminster Fuller jest to system ,który stabilizuje się poprzez równowagę sił rozciągających i ściskających w obrębie formy.
 
Celem sesji jest podążanie za tym co mówi ciało w celu uwolnienia "zastałej blokady ". Podczas świadomego dotyku uwalniamy w tkance energię powodując uzdrowienie i uwolnienie.
Podczas sesji energetycznej manualnej terapii uwalniając ciało od zastoju otrzymujemy więcej przestrzeni siebie. Co pozwala na regenerację narządów, tkanek, ciała i naszego życia.
EMT polecana jest dla każdego w celu nie tylko zwiększenia przestrzeni w ciele i uwolnienia blokad energetycznych ale i uwolnienia traum zapisanych w ciele, pracy na bliznach, wszelkiego rodzaju zaburzeniach ruchowych, zniekształceń sylwetki, bóli psychosomatycznych.
Uwalnia również ciało od bólu.

 

k.staszewska88@gmail.com

+48 605 457 583

RETURN SPA, Ul. Tokarska 6, 80-888 Gdańsk

Zarezerwuj termin online

Polityka prywatności

Kontakt

Zarezerwuj termin

Wykreowane przez: Kobieca energia w biznesie